2017 Vergi Borcu Yapılandırması Uzatıldı

GİB internetten ödemelerde bazı aksaklıklar yaşadı. Vergi yapılandırması uzatıldı mı? Peki Son gün ne zaman? 2017 Gib, vergi borcu internetten ödeme süresi uzaltıldı mı?

2017 Vergi Borcu Yapılandırması Uzatıldı
Bu içerik 1103 kez okundu.

Vergi borcu yapılandırmasının sonrasında ilk taksit gib.gov.tr adresinden internet sitesi üzerinden de ödenebiliyor. Akıllarda soru vergi borcu yapılandırmaları uzatıldı mı? 2017 vergi borcu ertelendi mi? GİB vergi borcu ödemeleri ne zamana kadar ertelendi? Peki, Gib internetten ödeme süresi uzatıldı mı? 30 Kasım son günün ardından internetten vergi borcu ödemeleri devam edecek mi?

YENİDEN YAPILANDIRMAYI KAÇIRANLARA MÜJDE

Hükümet vatandaşa vergi müjdesi verdi. Buna göre Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun Tasarısı'na yasayla eklenen maddeye göre, yapılandırma başvurusunda bulunduğu halde, bu maddenin yürürlüğe girdiği tarih itibariyle ödenmesi gereken tutarları süresinde ödemeyerek kanun hükümlerini ihlal edenler, ihlale neden olan tutarları ödemeleri gerektiği tarihten bu maddenin yürürlüğe girdiği tarihe kadar geçen süre içinde geç ödeme zammıyla birlikte 2017 yılı Mayıs ayı sonuna kadar ödeme yapılabilecek.

vergi borcu yapılandırması yapılandırma son gün vergi borcu öğrenme verdi borcu sorgulama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500