Beşiktaş'ta Yeni Sezon Kadrosunda Kimler var?

Beşiktaş'ta transfere şimdiden başladı Siyah Beyazlı ekip 3. yıldızı takmak için amansız yarışı sürdürse de kimler gidip kimler kalacak şimdiden merak ediliyor.Geçtiğimiz sezonda başarı üstüne başarı kazanan Beşiktaş yeni sezon oyuncuları için görüşmeleri başlatmış durumda.

Beşiktaş'ta Yeni Sezon Kadrosunda Kimler var?
Bu içerik 755 kez okundu.

Beşiktaş'ta transfer çalışması. Siyah Beyazlı ekip 3. yıldızı takmak için Başakşehir'le yarışı sürdürse de kimler gidip kimler kalacak şimdiden merak ediliyor. Siyah beyazlı ekip kurduğu kadrodan oldukça başarılı olsa da 'gidecek kalacak' listesi şimdiden çoğaldı. Kiralık oyuncular ve takıma yeteri kadar katkı sağlamayan isimler listesinde oldukça oyuncu soru işaretiyle kulüp yöneticilerin kafasında soru işareti oluyor. Takım geçtiğimiz sezonda güçlü oyuncu kadrosuyla çıktığı her maçta amansız mücadeleleriyle üçüncü yıldız konusundaki ısrarını bir kez daha gösterdi. 

Beşiktaş'ta 3 Oyuncu Kesin Gidecek

Beşiktaş'ta öncelikli ilk olarak gidecek isim Atınç, Ersan ve Rhodolfo olması kesinleşti. Devre arasında takıma katılan Ersan ve Atınç'tan yeterince memnun olmayan Şenol Güneş, sakatlıklar sebebiyle bir türlü kadroya yer almayan Rhodolfo'yı kesin olarak gönderecek. Beşiktaş Marcelo yanına hızlı bir defans oyuncusu almak için araştırmalara başlayacak ve büyük transferler defansın ortasına yapılacak.

Öte yandan çok konuşulan Demba ba borservisiyle alınacak. Kiralık West Ham'a giden Gökhan Töre tekrar Beşiktaş'a dönecek. Takım başarılarıyla beklentiyi oldukça yükseltti ve şimdiden çok güçlü oyuncularla gelecek sezona çıkacak bir izlenim veriyor. 

beşiktaş beşiktaş'ta kimler gidiyor transfer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500