Haluk Bilginer ile Zerrin Tekindor'un Ayrılma Sebebi Ortaya Çıktı!

Zuhal Olcay'dan ayrıldıktan sonra Aşkın Nur Yengi ile evlenen, ve ardından 2012'de boşanan Haluk Bilginer'in, daha sonra meslektaşı olduğu Zerrin Tekindor birlikteliği geçtiğimiz günlerde sona erdi.

Haluk Bilginer ile Zerrin Tekindor'un Ayrılma Sebebi Ortaya Çıktı!
Bu içerik 775 kez okundu.

 

Haluk Bilginer Zuhal Olcay'la beraberken ihanet yüzünden yolları ayrılmıştı. Bilginer, Zuhal Olcay'dan ayrıldıktan sonra Aşkın Nur Yengi ile evlenmiş, ve ardından uzun soluklu bir ilişki yürütemeyip 2012'de boşanmıştı.  Haluk Bilginer'in, daha sonra meslektaşı olduğu Zerrin Tekindor ile aşk yaşamaya başlaması konuşuluyordu. Aşkın Nur Yengi'nin boşandıktan sonra verdiği röportajında ise "Beni bugüne kadar bir tek ihanet üzdü" sözlerini demesi, Haluk Bilginer'in Zerrin Tekindor ile yasak aşk yaşadığı iddialarını kuvvetlendirmişti. Olaylı başlayan ve 6 sene süren büyük aşk bitti.

Araya Çocuklar Girdi!

Edinilen bilgiye göre büyük aşkın  sona ermesine Zerrin Tekindor'un oğlu Hira neden oldu. Haluk Bilginer'in 'Arzu Tramvayı' adlı oyununda yönetmen koltuğuna oturmaya hazırlanan Hira Tekindor, usta oyuncudan geçerli not alamayınca başka ad arayışına gitmişti.

 

Haluk Bilginer Aşkın Nur Yengi Hira Tekindor Zerrin Tekindor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500