Sıla Konserinde Ahmet Kural Sürprizi

Ünlü oyuncu Ahmet Kural, sevgilisi Sıla'nın konserinde en önde yer aldı.

Sıla Konserinde Ahmet Kural Sürprizi
Bu içerik 422 kez okundu.

  Birlikteliklerini devam ettiren Ahmet Kural ile Sıla çifti ilk kez el ele görüntülendi. Bir arkadaş ortamında tanışan çift kameralardan uzak bir yaşam sürüyordu. Ahmet Kural bu durumu değiştirerek ilk defa bir Sıla konserine katıldı.

  Ailecek Şaşkınız film çekimlerinden dolayı sevgilisi Sıla'nın 3 konserine katılamayan ünlü oyuncu Ahmet Kural, bu defa Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhav Sahnesi'nde konser veren Sıla için en önde yer aldı. Kural, ilk kez bir Sıla konserinde yer aldığı için heyecanını ve mutluluğunu gizleyemedi. Konser başlar başlamaz ünlü şarkıcı Sıla, Kural'ın gözlerine bakarak konuşmasını yaptı ve konserine başladı. Konser sonrası, Ahmet Kural'a çeşitli sorular yöneltildi. 

  Ahmet Kural, evlilik ile ilgili gelen sorulara "hayırlısı,nasip, böyle sorular sorulmaz " şeklinde yanıtlar verdi. Oyunculuk ile ilgili gelen sorulara ise sevgilisi Sıla için "İstediği takdirde oyunculuk için ona destek olurum.." şeklinde cevaplar verdi.

  Konser sonrası Nişantaşı'ndaki otele geçen çift, çok mutlu ancak çok da yorgun olduklarını belirterek içeriye geçip pek çok soruyu yanıtsız bıraktılar.

sıla konseri ahmet kural
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500