İnsanlığın Sonu Geliyor

Bilim insanlar, insanlığın geleceği ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İnsanlığın Sonu Geliyor
Bu içerik 387 kez okundu.

Dünya üzerinde pek çok ülkede yapılan araştırma sonucunda erkeklerin sperm miktarlarının yüzde 50 oranlarında azaldığı ortaya çıktı. 

Bunun sebebi olarak detaylı araştırma yapan bilim insanları konuya ilişkin olarak :

" Günümüzde işlenmiş gıdalar, yiyeceklere kimyasalların karıştırılması, işlenmiş etler gibi besinlerin tüketilmesi ayrıca buna ek olarak alkol, kafein, madde bağımlılığı gibi nedenler de oluşunca durum böyle oluyor. Özellikle sağlıksız gıdalardan ötürü insan vücudu korkutucu derecede etkileniyor. Gıdalara sanayide kullanılan kimyasalların karıştırılması, gıdaların işlenmesi sağlığa çok ciddi zararlar veriyor. Günden günde bu etkisini arttırıyor. Şuan bazı bölgelerdeki erkeklerde yüzde 50 civarında sperm kaybı var. Ancak bu durum böyle devam ederse tüm dünyada aynı etki görülebilir ve bu oran yüzde elliden çok daha yüksek değerlere ulaşabilir. Eğer böyle bir durum gerçekleşecek olursa insanlığın sonu gelebilir." şeklinde açıklamalar yaptı.

İnsan vücudu pek çok şeyden hemen etkilenebilir. Örneğin hava kirliliği bile insan sağlığını ciddi oranda tehdit eder. Ancak direk olarak vücut yapısına karışan besinlerde kimyasallar yer alınca bu durum çok daha büyük bir boyuta ulaşıyor ve etkisi de çok büyük oluyor. Herhangi bir önlem alınmaz ise ileriki tarihlerde çok daha korkutucu tablolar ortaya çıkacaktır.

işlenmiş gıdaların zararı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500