Polis Memuru ve Karısı Yatak Odasında Ölü Bulundu

Konya'da polis memuru ve eşi evlerinde ölü bulundu.

Polis Memuru ve Karısı Yatak Odasında Ölü Bulundu
Bu içerik 436 kez okundu.

Cihanbeyli ilçesinde yaşamakta olan polis memuru Serkan Çevik ile hemşire olarak çalışan eşi Elif Çevik yatak odalarında ölü olarak bulundular.

Olay Mustafa Özdemir'in, kızı Elif Çevik ile damadı Serkan Çevik'i telefonla araması ile başladı.. İkisine de ulaşamadı. Akşam saatlerinde tekrar aradığında da ulaşamayınca telaşlanıp evlerine gitti. Evden herhangi bir ses alamayan Özdemir, çilingir yardımı ile içeri girince  ürkütücü manzara ile karşı karşıya geldi. Yatak odalarında kızı Elif ile damadı Serkan'ı kanlar içinde yerde yatarken buldu. 

Küçük torunu İkranur'u da anne babasının yanında elbisesi kanlar içinde oturur vaziyette buldu. Hemen polis ekiplerine ve ambulansa haber veren Özdemir, torununu da alarak hastaneye gitti. Hastanede genç çiftin ölü olduğu kesinleştirildi. Gerekli işlemlerden sonra küçük İkranur'un elbisesi değiştirilerek dedesi Mustafa Özdemir'e teslim edildi.

Olayla ilgili soruşturma devam ederken, intihar durumunun ağır bastığı ancak cinayet ihtimaline karşı da gerekli tüm araştırma ve soruşturmanın devam edeceği açıklandı.

polis memuru ve eşi ölü bulundu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500