Bong Nedir?

Bong Nedir?
Bu içerik 137 kez okundu.

Tütün ve türevlerini kullanırken filtrasyon cihazı olarak kullanılan bong özellikle kolay kullanım imkanı sunması nedeniyle tercih edilmektedir. Küçük yapısı istenilen her ortamda kullanılmasına imkan sağlamaktadır. Taşınabilir nargileye benzer şekliyle kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Bu nedenle özellikle günümüzde giderek yaygınlaşan kullanımı ile tütün ve türevlerinin kullanımında tercih edilmektedir. Farklı tiplerdeki malzemelerden hazırlanmış olan tüpler arasından havanın belli bir su haznesi içinde geçmesi ile harekete geçmektedir.

Kolay kullanımı isteyen herkesin tercih edebileceği seçenekler arasında yer almasını sağlamaktadır. Özellikle farklı ebatlarının bulunması taşınabilir özelliği ile dilediğiniz her ortamda yanınızda götürmenize imkan sağlamaktadır. Kullanımı için nargile şeklinde ağız kısmından çekilmesi gerekir. Şekliyle bakıldığında ilk olarak akla elektronik sigara ve nargile seçeneklerini getirmektedir. Çalışma sistemiyle bong tütün ve tütün türevi olan ürünler için filtrasyon yöntemi ile çalıştığından biraz daha farklıdır. Bu nedenle kullanıcılar açısından bilinçli bir şekilde tercih edilmesi gerekir.

Bong Fiyatları

Cam veya akrilik olarak üretilebilir. Bu nedenle tercih edecek olanların farklı şekillerde hazırlanmış olan modeller üzerinden seçim yapma imkanı bulunmaktadır. Cam ve akrilik bong fiyatları değişmektedir. Özellikle cam modeller akrilik modellere göre biraz daha pahalıdır. Kullanıcılar açısından farklı boyutlarda hazırlanmış olan modeller üzerinden tercihler yapılabilir. Küçük boyutlarda tercih yapılması istenilen her ortamda rahatlıkla taşınabilir hale gelmesini sağlayarak her ortamda kullanılma imkanı sunmaktadır.

http://bongsatinal.org/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500